Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545386

189 m2 6 pokoi 6 348,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2007 Działka 687 m2
1 199 900,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545403

6 859 m2   55,11 PLN/m2
     
378 000,00 PLN szczegóły
Nadbrzeżna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540218

46 m2 2 Pokoje 67,39 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2025  
3 100,00 PLN szczegóły
Zaułek

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545412

209 m2 6 pokoi 2 511,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1796 Działka 112 m2
525 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Kazury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545416

63 m2 3 Pokoje 12 698,41 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1983  
800 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544571

3 840 m2   33,85 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545420

24 900 m2   15,00 PLN/m2
     
373 500,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542865

906 m2   71,19 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
64 500,00 PLN szczegóły
Przełęczy

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545421

250 m2   12 400,00 PLN/m2
    Działka 1 650 m2
3 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964474846

14 050 m2   79,00 PLN/m2
     
1 109 950,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544048

59 m2 2 Pokoje 27 118,64 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1913  
1 600 000,00 PLN szczegóły
Maciejki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542706

1 122 m2   418,89 PLN/m2
     
470 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: