Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Długa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545218

158,31 m2 5 pokoi 2 836,21 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 375 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Śniardwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545051

46,60 m2 3 Pokoje 17 145,92 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1968  
799 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545192

110 m2 4 Pokoje 3 545,45 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 5 900 m2
390 000,00 PLN szczegóły
Liwiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544311

101,24 m2 3 Pokoje 15 310,15 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2007  
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545231

105 m2 5 pokoi 3 161,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 1 402 m2
332 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541034

63 m2 3 Pokoje 18 253,97 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545222

6 000 m2 2 Pokoje 53,33 PLN/m2
    Działka 3 000 m2
320 000,00 PLN szczegóły
Cisowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545332

72,90 m2 3 Pokoje 8 079,56 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1998  
589 000,00 PLN szczegóły
Legionów Polskich

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544984

120 m2 3 Pokoje 3 741,67 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
449 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545177

250 m2 8 pokoi 1 320,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1922 Działka 3 000 m2
330 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544585

53 m2 3 Pokoje 9 339,62 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1995  
495 000,00 PLN szczegóły
Michała Drzymały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545382

54,40 m2 2 Pokoje 3 474,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
189 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: