Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541353

60 m2 3 Pokoje 2 916,67 PLN/m2
    Działka 236 m2
175 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541314

184,70 m2 5 pokoi 9 198,70 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 1 118 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Żonkilowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541370

200 m2 6 pokoi 8 745,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 1 116 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły
Prosta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539579

35,90 m2 1 pokoi 36 768,80 PLN/m2
Piętro 14 z (28) Rok budowy 2025  
1 320 000,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540502

1 613 m2   246,75 PLN/m2
     
398 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541355

8 500 m2   32,00 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540808

53,27 m2 2 Pokoje 4 674,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
249 000,00 PLN szczegóły
Stobnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541357

2 293 m2   126,04 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541422

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Weteranów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538704

237,10 m2 6 pokoi 6 959,09 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 1 376 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Zaciszna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539928

357,80 m2 6 pokoi 4 415,87 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 1 682 m2
1 579 998,00 PLN szczegóły
Wilczak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541397

47,15 m2 2 Pokoje 12 067,87 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2015  
569 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: