Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Topolowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541254

53 m2 2 Pokoje 14 811,32 PLN/m2
Piętro 7 z (11) Rok budowy 2014  
785 000,00 PLN szczegóły
Wargowska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541276

40 000 m2   13,00 PLN/m2
     
520 000,00 PLN szczegóły
Macieja Dębskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541290

42 m2 2 Pokoje 14 857,14 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2018  
624 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964539212

180 m2 6 pokoi 4 944,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 623 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Przylesie

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964499160

700 m2   4 271,43 PLN/m2
    Działka 6 470 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Żwirki i Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541256

74,16 m2 4 Pokoje 8 481,66 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
629 000,00 PLN szczegóły
Górki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964499812

129,08 m2   4 253,18 PLN/m2
    Działka 188 m2
549 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964520545

20 000 m2   119,50 PLN/m2
     
2 390 000,00 PLN szczegóły
Sielecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540480

43,50 m2 2 Pokoje 17 448,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1964  
759 000,00 PLN szczegóły
Łaska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541295

7 474 m2   267,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1930 Działka 7 474 m2
1 997 360,00 PLN szczegóły
Braci Wagów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541337

65 m2 3 Pokoje 58,46 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2009  
3 800,00 PLN szczegóły
Górki

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964502756

212,86 m2   2 579,16 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: