Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Adama Mickiewicza

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546823

204,72 m2 7 pokoi 5 617,43 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 145 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546822

176 m2 3 Pokoje 3 806,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 3 000 m2
670 000,00 PLN szczegóły
Nowe Osiedle

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546821

230 m2 8 pokoi 5 213,04 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1990 Działka 1 010 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546819

82,50 m2 3 Pokoje 7 260,61 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 793 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Kręta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546818

160 m2 5 pokoi 4 368,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 512 m2
699 000,00 PLN szczegóły
Skalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546816

64,70 m2 3 Pokoje 6 955,18 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 1993  
450 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546815

50,40 m2 2 Pokoje 8 670,63 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1987  
437 000,00 PLN szczegóły
Lotników Alianckich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546814

79,30 m2 3 Pokoje 3 278,69 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1980  
260 000,00 PLN szczegóły
Osiedle na Górce

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546813

44,20 m2 3 Pokoje 5 633,48 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1978  
249 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546812

79 m2 3 Pokoje 2 518,99 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
199 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546811

45,85 m2 2 Pokoje 6 477,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1920  
297 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546810

52,77 m2 2 Pokoje 5 476,60 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
289 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: