Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964546891

300 m2   35,00 PLN/m2
     
10 500,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547820

63 m2 2 Pokoje 30 000,00 PLN/m2
Piętro 10 z (12)    
1 890 000,00 PLN szczegóły
Wałbrzyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546887

63,90 m2 3 Pokoje 14 538,34 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1979  
929 000,00 PLN szczegóły
Golska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546879

3 Pokoje 6 792,45 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 970 m2
690 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548217

25,43 m2 1 pokoi 17 695,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1905  
450 000,00 PLN szczegóły
Ks. Zdzisława Wujaka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546878

54,16 m2   7 754,80 PLN/m2
Piętro z (1)    
420 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546876

2 447,70 m2   3 015,08 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 755 m2
7 380 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Daniłowskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546875

120,72 m2   4 556,00 PLN/m2
Piętro z (1)    
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546874

1 570 m2   179,00 PLN/m2
     
281 030,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546873

900 m2   41,11 PLN/m2
     
37 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546872

1 536 m2   182,94 PLN/m2
     
281 000,00 PLN szczegóły
Sękowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546871

603 m2   179,10 PLN/m2
     
108 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: