Znaleziono 5110 ofert

Sortuj

Ziemowita

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552820

60,12 m2 3 Pokoje 7 634,73 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1990  
459 000,00 PLN szczegóły
Pienista

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964552824

72,19 m2   10 375,40 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2016  
749 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552823

752 m2   144,95 PLN/m2
     
109 000,00 PLN szczegóły
Dolnośląskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552821

47,56 m2 2 Pokoje 5 025,23 PLN/m2
Piętro 8 z (11)    
239 000,00 PLN szczegóły
Krochmalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552825

36,44 m2 2 Pokoje 30 186,61 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2020  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Przylesie

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552822

69,80 m2 3 Pokoje 9 025,79 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 120 m2
630 000,00 PLN szczegóły
Aleja Krakowska

Warsztat na wynajem

Numer oferty : 34964552151

183,50 m2   46,32 PLN/m2
     
8 500,00 PLN szczegóły
Giełdowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552655

86 m2 3 Pokoje 76,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły
Poznańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549968

241,99 m2 5 pokoi 13 198,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2004 Działka 1 171 m2
3 194 000,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552836

49,52 m2 2 Pokoje 78,76 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1962  
3 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: