Znaleziono 5112 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546169

245,56 m2 6 pokoi 7 533,80 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 645 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Kostki Potockiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552796

64,31 m2 2 Pokoje 62,20 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2009  
4 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550788

44,12 m2 2 Pokoje 19 922,94 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1959  
879 000,00 PLN szczegóły
Lubelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552807

36,65 m2 2 Pokoje 8 976,81 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1958  
329 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550278

101 m2 4 Pokoje 12 871,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Wojciechowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552808

59 m2 3 Pokoje 16 762,71 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2026  
989 000,00 PLN szczegóły
Strażacka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552810

120 m2 5 pokoi 5 808,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 800 m2
697 000,00 PLN szczegóły
Dyrekcyjna

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551941

17,28 m2 1 pokoi 17 303,24 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2020  
299 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552797

30 m2 1 pokoi 83,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1896  
2 500,00 PLN szczegóły
Witolda Pileckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550178

58,74 m2 3 Pokoje 59,58 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2019  
3 500,00 PLN szczegóły
Pańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552800

48,50 m2 3 Pokoje 72,16 PLN/m2
Piętro 9 z (12)    
3 500,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552818

73,90 m2 4 Pokoje 17 578,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1995  
1 299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: