Poznań Strzeszyn, Witolda Pileckiego
3 500,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 58,74 m2
59,58 PLN /m2
Powierzchnia
58,74 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2019

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964550178
Powierzchnia: 58,74 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 4
Rok budowy: 2019
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 59,58 PLN
Cena: 3 500,00 PLN

Opis nieruchomości:

Jeśl szukasz nowoczesnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy - to ta oferta jest dla Ciebie.

Na powierzchnię 58,74 m2 składają się: salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, osobna toaleta, garderoba i funkcjonalny korytarz. Mieszkanie jest tak zaprojektowane, by żyło się tu wygodnie i komfortowo. 
Dużym atutem są powierzchnie dodatkowe: przestronny balkon od strony południowej z widokiem na zielona część osiedla oraz garderoba, zapewniająca dużo miejsca do przechowywania. 

W mieszkaniu zamontowano klimatyzację. 

Nowy Najemca bedzie miał dodatkowo do dyspozycji miejsce parkingowe w podziemniej hali garażowej oraz możliwość korzystania z rowerowni.

Okolica zedydowanie sprzyja miłośnikom aktywnego wypoczynku. W pobliżu są liczne szlaki rowerowe, Jeziora - Strzeszyńskie i Kierskie oraz miejsca spacerowe. 

W niedalekiej odległości są liczne sklepy - wielko i małopowierzchniowe, osrodki zdrowia, placówki edukacyjne i restauracje. 

Opłaty:
- 3500 najem
- 740 czynsz do Wspólnoty
- miejsce postojowe w hg bezpłatnie
- 7000 kaucja

Właściciel proponuje umowe najmu okazjonalnego. 

Zapraszam sedercznie na prezentację.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl

Lokalizacja: