Znaleziono 5112 ofert

Sortuj

Adama Ciołkosza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551301

60,50 m2 3 Pokoje 12 545,45 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1992  
759 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551281

300 m2 6 pokoi 2 633,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 6 232 m2
790 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552757

500 m2 9 pokoi 3 600,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 1 624 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Józefa Szanajcy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549915

36,80 m2 1 pokoi 17 853,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1956  
657 000,00 PLN szczegóły
Przy Forcie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549455

73 m2 2 Pokoje 12 950,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
945 350,00 PLN szczegóły
Płocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549600

29,10 m2 1 pokoi 17 990,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1960  
523 509,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552766

153,30 m2 4 Pokoje 84 148,73 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2011  
12 900 000,00 PLN szczegóły
Przyjaźni

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552754

73,59 m2 3 Pokoje 13 384,97 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
985 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552770

73 m2 4 Pokoje 5 758,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 732 m2
420 360,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552773

1 328 m2   211,00 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542282

10 m2 1 pokoi 6 900,00 PLN/m2
  Rok budowy 2018  
69 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541994

2 167 m2   588,37 PLN/m2
     
1 275 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: