Wrocław Krzyki, Przyjaźni
985 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 73,59 m2
13 384,97 PLN /m2
Powierzchnia
73,59 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2008

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964552754
Powierzchnia: 73,59 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 0 z 4
Rok budowy: 2008
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 13 384,97 PLN
Cena: 985 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

3 pokoje + duży balkon + garaż • gotowe do wejścia

- Szukasz mieszkania, które jest po prostu gotowe — bez remontów, bez stresu, bez niespodzianek?

-Chcesz mieszkać wygodnie, w dobrej lokalizacji, z balkonem i miejscem parkingowym?

Zobacz co dla Ciebie mamy:

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone przy ul. Przyjaźni we Wrocławiu.

To propozycja dla osób, które nie chcą kupować "projektu do zrobienia", tylko realne, wygodne miejsce do życia od pierwszego dnia.

Układ mieszkania został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i praktyczny — masz tu wyraźny podział na część dzienną i prywatną, co realnie przekłada się na komfort codziennego życia.

Dużym atutem jest również balkon, który daje dodatkową przestrzeń — na kawę, odpoczynek czy chwilę oddechu po pracy.

Dlaczego ta oferta ma sens?
- mieszkanie gotowe do zamieszkania — bez kosztownych i czasochłonnych
remontów
- 3 ustawne pokoje — idealne dla pary, rodziny lub pracy z domu
- balkon — realna wartość, nie tylko "dodatek w opisie"
- możliwość zakupu garażu — wygoda na co dzień, szczególnie w tej lokalizacji
- Krzyki / ul. Przyjaźni — jedna z najbardziej lubianych części Wrocławia

Parter — i dlaczego nie jest to minus

Tak — mieszkanie znajduje się na parterze. I dla wielu osób to właśnie będzie zaleta.
- brak schodów i windy
- szybkie wyjście z domu
- wygoda na co dzień (zakupy, dzieci, życie) Dodatkowo układ i charakter mieszkania sprawiają, że nie masz poczucia "życia przy chodniku", tylko normalną, komfortową przestrzeń.