Znaleziono 5110 ofert

Sortuj

Cybernetyki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551445

53,58 m2 2 Pokoje 27 976,86 PLN/m2
Piętro 8 z (9) Rok budowy 2019  
1 499 000,00 PLN szczegóły
Kobierzyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552590

36,55 m2 2 Pokoje 15 458,28 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2007  
565 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549615

193 m2 7 pokoi 5 129,53 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1945 Działka 2 364 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Marii Konopnickiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536886

25,90 m2 1 pokoi 11 800,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
305 620,00 PLN szczegóły
Folwarczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550712

63,30 m2 3 Pokoje 11 848,34 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2000  
750 000,00 PLN szczegóły
Jagodnica

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964502378

542 m2 5 pokoi 11 064,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 3 002 m2
5 997 000,00 PLN szczegóły
Inflancka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552710

62,75 m2 2 Pokoje 24 462,15 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2014  
1 535 000,00 PLN szczegóły
Krzywa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551916

44,26 m2 1 pokoi 33,89 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 500,00 PLN szczegóły
Skierniewicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552740

71,30 m2 3 Pokoje 14 999,00 PLN/m2
Piętro 10 z (16) Rok budowy 1994  
1 069 428,70 PLN szczegóły
Wodna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543596

55,01 m2 3 Pokoje 6 271,59 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
345 000,00 PLN szczegóły
Adama Ciołkosza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551301

60,50 m2 3 Pokoje 12 545,45 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1992  
759 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551281

300 m2 6 pokoi 2 633,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 6 232 m2
790 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: