Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548649

80 m2 3 Pokoje 14 987,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2020  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Relaksowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548575

140 m2 4 Pokoje 92,86 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
13 000,00 PLN szczegóły
Szyperska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546793

76,26 m2 2 Pokoje 52,44 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2005  
3 999,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546641

118 m2 3 Pokoje 16 525,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2000  
1 950 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964523919

31 m2 1 pokoi 91,94 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
2 850,00 PLN szczegóły
Muchomorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547010

71,30 m2 3 Pokoje 11 640,95 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
830 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548672

598 m2   484,95 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1977 Działka 3 400 m2
290 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546756

3 116 m2   48,14 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546739

60,71 m2 2 Pokoje 4 612,09 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1905  
280 000,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548294

46 m2 2 Pokoje 52,17 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
2 400,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548367

34,12 m2 2 Pokoje 58,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
2 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542346

83,09 m2 3 Pokoje 21 663,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2012  
1 800 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: