Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Stroma

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545258

120 m2 3 Pokoje 5 233,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 2 500 m2
628 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547821

76,56 m2 4 Pokoje 11 481,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 194,93 m2
879 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506120

19 900 m2   42,00 PLN/m2
     
835 800,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548535

2 078 m2   312,32 PLN/m2
     
649 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964548547

185 m2 7 pokoi 3 227,03 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
597 000,00 PLN szczegóły
Promienista

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548275

54 m2 3 Pokoje 51,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
2 770,00 PLN szczegóły
Jaworowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964511217

60 m2 3 Pokoje 36,67 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1975  
2 200,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544507

195,15 m2 6 pokoi 7 404,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 1 904 m2
1 445 000,00 PLN szczegóły
Letnia

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547656

1 645 m2   370,00 PLN/m2
     
608 650,00 PLN szczegóły
Białostocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548165

33,94 m2 1 pokoi 21 994,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
746 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546285

95,86 m2 4 Pokoje 4 433,55 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1938  
425 000,00 PLN szczegóły
Burakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547993

26 m2 1 pokoi 25 961,54 PLN/m2
Piętro 0 z (8) Rok budowy 2018  
675 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: