Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Cynamonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548474

59 m2 2 Pokoje 11 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2013  
649 000,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548466

32,60 m2 1 pokoi 22 055,21 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły
Stefana Lewandowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548475

70,14 m2 3 Pokoje 12 817,22 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2017  
899 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544332

390,60 m2 5 pokoi 2 022,53 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 238 m2
790 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519352

823 m2   1 214,29 PLN/m2
     
999 360,00 PLN szczegóły
Przybrodzka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548479

62 m2 2 Pokoje 43,55 PLN/m2
     
2 700,00 PLN szczegóły
św. Urszuli Ledóchowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548476

62,53 m2 2 Pokoje 17 847,43 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2008  
1 116 000,00 PLN szczegóły
Zamknięta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964548472

681,73 m2   17 280,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
11 780 000,00 PLN szczegóły
Mszczonowska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548481

6 069 m2   311,42 PLN/m2
     
1 890 000,00 PLN szczegóły
św. Benedykta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548485

30 m2 2 Pokoje 78,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1920  
2 350,00 PLN szczegóły
Gościnna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548484

50,95 m2 2 Pokoje 35,33 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
1 800,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548487

74 m2 6 pokoi 16 081,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1993  
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: