Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Legii Wrzesińskiej

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509798

1 721 m2   929,69 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły
Ogarów Polskich

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547817

2 620 m2   150,00 PLN/m2
     
393 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546204

130,37 m2 5 pokoi 7 003,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1908  
913 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511900

689 m2   653,12 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Freta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546639

57,25 m2 2 Pokoje 22 707,42 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Strumykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546727

117,34 m2 5 pokoi 9 979,55 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2002  
1 171 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543565

44,86 m2 2 Pokoje 6 012,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1974  
269 700,00 PLN szczegóły
Wiewiórcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544683

51 m2 3 Pokoje 13 235,29 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
675 000,00 PLN szczegóły
ks. Kazimierza Figlewicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546381

924 m2   450,00 PLN/m2
     
415 800,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539492

54,36 m2 3 Pokoje 13 428,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
730 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547847

9 968 m2   321,03 PLN/m2
     
3 200 000,00 PLN szczegóły
Michała Kleofasa Ogińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547838

53,40 m2 3 Pokoje 11 217,23 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1974  
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: