Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

marsz. Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547643

36 m2 2 Pokoje 53,00 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2021  
1 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545005

1 170 m2   150,00 PLN/m2
     
175 500,00 PLN szczegóły
Dziołki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545169

280 m2 8 pokoi 5 285,71 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1980 Działka 1 335 m2
1 480 000,00 PLN szczegóły
Dziołki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545882

852 m2   364,00 PLN/m2
     
310 128,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545366

4 467 m2   299,98 PLN/m2
     
1 340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545334

11 003 m2   77,16 PLN/m2
     
849 000,00 PLN szczegóły
Pod Tylką

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545352

2 616 m2   147,17 PLN/m2
     
385 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531528

34 523 m2   195,00 PLN/m2
     
6 731 985,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545881

4 600 m2   71,74 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964498476

8 600 m2   60,00 PLN/m2
     
516 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547654

45,36 m2 2 Pokoje 17 416,23 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 1966  
790 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533671

4 918 m2   100,00 PLN/m2
     
491 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: