Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546646

291,80 m2 8 pokoi 10 246,74 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 2 200 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544679

797,61 m2 52 pokoi 3 761,24 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1997 Działka 1 059 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545212

70 m2 3 Pokoje 3 857,14 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 22 400 m2
270 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545198

117 m2 4 Pokoje 5 897,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 47 100 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545221

70 m2 3 Pokoje 2 842,86 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 000 m2
199 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545244

250 m2 3 Pokoje 1 940,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1963 Działka 25 000 m2
485 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547276

7 000 m2   247,86 PLN/m2
     
1 735 000,00 PLN szczegóły
Łowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545756

101 m2 3 Pokoje 56,93 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
5 750,00 PLN szczegóły
Wałowa

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547279

96 m2   5 677,08 PLN/m2
     
545 000,00 PLN szczegóły
Platynowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547509

38 m2 2 Pokoje 97,37 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1965  
3 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547511

14,03 m2   30 577,33 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547274

2 600 m2   65,00 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: