Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Wiosenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547155

37 m2 2 Pokoje 15 945,95 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1970  
590 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546715

924 643 m2   7,35 PLN/m2
     
6 800 000,00 PLN szczegóły
Jasna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545940

180 m2 4 Pokoje 7 772,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 750 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły
Syrenia

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546625

827 m2 20 pokoi 36,28 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
30 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547044

856 m2   251,17 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547059

2 970 m2   213,80 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły
Julii

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547465

34,14 m2 1 pokoi 8 739,31 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1999  
298 360,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547227

3 800 m2   289,47 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Składowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547467

32,74 m2 1 pokoi 88,58 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
2 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547271

680 m2   161,76 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Boczna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964531333

39 m2 3 Pokoje 32 051,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1949  
1 250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547275

20 000 m2   8,90 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: