Znaleziono 5131 ofert

Sortuj

Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543994

47,37 m2 2 Pokoje 8 760,82 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
415 000,00 PLN szczegóły
Mlądzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543977

38,41 m2 2 Pokoje 19 395,99 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2018  
745 000,00 PLN szczegóły
Makowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543971

480 m2 7 pokoi 6 250,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 571 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły
Herbu Janina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545844

64,37 m2 2 Pokoje 18 486,87 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2021  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Ząbkowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543980

66 m2 3 Pokoje 60,61 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
4 000,00 PLN szczegóły
Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543969

73 m2 3 Pokoje 15 990,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2018  
1 167 270,00 PLN szczegóły
Opaczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545715

103,40 m2 4 Pokoje 16 199,23 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2000  
1 675 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964543959

1 965,63 m2   2 798,09 PLN/m2
Piętro 0 z (2)   Działka 9 260 m2
5 500 000,00 PLN szczegóły
Uprawna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543951

1 410 m2   419,86 PLN/m2
     
592 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Orlińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543949

51 m2 2 Pokoje 16 666,67 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2019  
850 000,00 PLN szczegóły
Magnoliowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544627

4 590 m2   130,50 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły
Bartycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545822

83,10 m2 4 Pokoje 15 643,79 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1995  
1 299 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: