Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Kawęczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547386

32,37 m2 1 pokoi 17 454,43 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1927  
565 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508209

299,91 m2 6 pokoi 8 635,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 1 643 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Drwęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547388

49 m2 2 Pokoje 17 938,78 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2022  
879 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547454

47 500 m2   5,47 PLN/m2
     
259 900,00 PLN szczegóły
Straszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546210

52,50 m2 3 Pokoje 7 047,62 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
370 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547450

1 500 m2   45,17 PLN/m2
     
67 750,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547438

3 702 m2   34,85 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547451

8,50 m2   6 588,24 PLN/m2
     
56 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545873

54,36 m2 3 Pokoje 13 226,64 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2015  
719 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547453

3 000 m2   45,17 PLN/m2
     
135 500,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531480

360 m2 6 pokoi 9 722,22 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 1 460 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544986

45,93 m2 2 Pokoje 18 397,56 PLN/m2
Piętro 7 z (17) Rok budowy 2025  
845 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: