Znaleziono 5131 ofert

Sortuj

Wąska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546895

1 229 m2   650,12 PLN/m2
     
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547184

1 838 m2   179,54 PLN/m2
     
329 999,00 PLN szczegóły
Dźwigowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547334

320 m2 4 Pokoje 19 996,88 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 248 m2
6 399 000,00 PLN szczegóły
Korkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547347

67,89 m2 3 Pokoje 14 656,06 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2018  
995 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533362

7 363 m2   90,32 PLN/m2
     
665 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Wojskowe

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546392

40,06 m2 2 Pokoje 9 960,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537439

280 m2 4 Pokoje 2 317,86 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 9 000 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547354

30 m2 2 Pokoje 9 966,67 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły
Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546310

50 m2 2 Pokoje 30,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547076

9 000 m2   71,67 PLN/m2
     
645 000,00 PLN szczegóły
Kosynierów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547401

250 m2 4 Pokoje 6 340,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 128 m2
1 585 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547420

60 m2 4 Pokoje 4 150,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 600 m2
249 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: