Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546470

28,20 m2 1 pokoi 5 992,91 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1972  
169 000,00 PLN szczegóły
Kalinowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546427

59 m2 2 Pokoje 8 135,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 785 m2
480 000,00 PLN szczegóły
Robotnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546471

28,30 m2 1 pokoi 7 031,80 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1972  
199 000,00 PLN szczegóły
Nawrot

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546423

87,62 m2 3 Pokoje 4 496,69 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
394 000,00 PLN szczegóły
Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546462

67,42 m2 3 Pokoje 3 396,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
229 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546433

85 m2   4 694,12 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Rudzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546431

921 m2   309,45 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546473

41,61 m2 3 Pokoje 6 488,82 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1940  
270 000,00 PLN szczegóły
Pułkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544806

153,25 m2 5 pokoi 17 944,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2027 Działka 456 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Pułkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544807

153,25 m2 5 pokoi 18 597,06 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2027 Działka 455 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Pułkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544809

153,25 m2 5 pokoi 19 249,59 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2027 Działka 455 m2
2 950 000,00 PLN szczegóły
Pod Pomnikiem

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537612

6 744 m2   266,90 PLN/m2
     
1 800 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: