Znaleziono 5112 ofert

Sortuj

Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541155

9 259 m2   452,53 PLN/m2
     
4 190 000,00 PLN szczegóły
Stefana Bryły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540956

52,68 m2 3 Pokoje 66,44 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1975  
3 500,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541157

25 659 m2   388,95 PLN/m2
     
9 980 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541182

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły
Gdańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540072

44,85 m2 2 Pokoje 37,88 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2017  
1 699,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541183

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541250

4 999 m2   63,01 PLN/m2
     
315 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541188

256 m2 5 pokoi 7 030,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 575 m2
1 799 680,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541003

58 m2 2 Pokoje 21 120,69 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2006  
1 225 000,00 PLN szczegóły
Raduńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541214

125 m2 4 Pokoje 26 904,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
3 363 000,00 PLN szczegóły
Swarzędzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540600

220 m2 6 pokoi 4 540,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 500 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540194

157 m2 6 pokoi 7 261,15 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 500 m2
1 140 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: