Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542565

1 001 m2   69,93 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539859

53 m2 3 Pokoje 12 622,64 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
669 000,00 PLN szczegóły
Słonecznikowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539855

88 m2 4 Pokoje 7 375,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
649 000,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539851

948 m2   142,41 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539850

934 m2   144,54 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Polna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964540045

72 m2 3 Pokoje 104,17 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1945  
7 500,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539844

59,95 m2 3 Pokoje 14 011,68 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
840 000,00 PLN szczegóły
Nastolatków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539843

59,80 m2 3 Pokoje 5 015,05 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1980  
299 900,00 PLN szczegóły
Władysława Biegańskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539829

194,03 m2 5 pokoi 4 741,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1968 Działka 455 m2
920 000,00 PLN szczegóły
Szulborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539828

36,60 m2 2 Pokoje 17 213,11 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1980  
630 000,00 PLN szczegóły
Aleja Polski Walczącej

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539818

133,58 m2   89,83 PLN/m2
  Rok budowy 2025  
12 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539809

58,55 m2 3 Pokoje 34,16 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1970  
2 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: