Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546646

291,80 m2 8 pokoi 10 246,74 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 2 200 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546712

82,16 m2 4 Pokoje 16 796,49 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły
gen. Leopolda Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546644

84,80 m2 4 Pokoje 9 905,66 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1991  
840 000,00 PLN szczegóły
Freta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546639

57,25 m2 2 Pokoje 22 707,42 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546641

118 m2 3 Pokoje 16 525,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2000  
1 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546637

3 906 m2   768,00 PLN/m2
     
2 999 808,00 PLN szczegóły
Sucha

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546636

100 000 m2   97,00 PLN/m2
    Działka 100 000 m2
9 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546633

920 m2   141,00 PLN/m2
     
129 720,00 PLN szczegóły
Górka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546631

1 371 m2   2 844,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 35 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547153

120 m2 4 Pokoje 10 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1964 Działka 551 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Syrenia

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546625

827 m2 20 pokoi 36,28 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
30 000,00 PLN szczegóły
Spartakusa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546643

670 m2 20 pokoi 4 776,12 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 1 037 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: