Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546669

58 m2 2 Pokoje 5 551,72 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1920  
322 000,00 PLN szczegóły
Reja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546668

61,80 m2 3 Pokoje 6 941,75 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1981  
429 000,00 PLN szczegóły
św. Pawła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546666

34,53 m2 2 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
431 625,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546660

125 m2 4 Pokoje 204,00 PLN/m2
Piętro 13 z (18) Rok budowy 2005  
25 500,00 PLN szczegóły
Narwik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548973

65,86 m2 3 Pokoje 17 900,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2003  
1 178 894,00 PLN szczegóły
Rakowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548021

64 m2 3 Pokoje 29 843,75 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1937  
1 910 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546649

3 700 m2   91,89 PLN/m2
     
340 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547212

160 m2 5 pokoi 6 243,75 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1974 Działka 1 967 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Wiktorska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548106

38,35 m2 2 Pokoje 74,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1953  
2 850,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546647

70,10 m2 4 Pokoje 12 981,46 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2007  
910 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546646

291,80 m2 8 pokoi 10 246,74 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 2 200 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546712

82,16 m2 4 Pokoje 16 796,49 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: