Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546689

6 641 m2   25,45 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546688

1 525 m2   81,97 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546687

112 m2 4 Pokoje 5 348,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 450 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546685

100 m2 3 Pokoje 7 990,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 8 010 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546683

60 m2 4 Pokoje 4 150,00 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 600 m2
249 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546679

130 m2 4 Pokoje 6 146,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 142 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546678

148 m2 5 pokoi 5 722,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 926 m2
847 000,00 PLN szczegóły
Marii Skłodowskiej-Curie

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546677

350 m2 7 pokoi 1 200,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 600 m2
420 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546675

282,50 m2 8 pokoi 3 539,82 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 1 105 m2
1 000 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546673

135 m2 4 Pokoje 8 733,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1961 Działka 915 m2
1 179 000,00 PLN szczegóły
Zdunowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546671

64,65 m2 3 Pokoje 4 485,69 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1970  
290 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546670

42,36 m2 1 pokoi 2 596,79 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1925  
110 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: