Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546704

1 547 m2   90,43 PLN/m2
     
139 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546702

1 460 m2   95,21 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546701

3 000 m2   42,67 PLN/m2
     
128 000,00 PLN szczegóły
Śmieja Młyn

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546700

1 115 m2   129,00 PLN/m2
     
143 835,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546699

2 513 m2   83,17 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546698

3 021 m2   160,00 PLN/m2
     
483 360,00 PLN szczegóły
Tylna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546697

1 308 m2   305,05 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546696

1 800 m2   66,67 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546695

3 000 m2   53,00 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Rąbieńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546694

800 m2   773,75 PLN/m2
     
619 000,00 PLN szczegóły
Słoneczne Wzgórze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546693

1 667 m2   99,58 PLN/m2
     
166 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546691

911 m2   746,43 PLN/m2
     
680 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: