Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Łazienna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546769

180,57 m2 1 pokoi 7 171,73 PLN/m2
  Rok budowy 2023  
1 295 000,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547155

37 m2 2 Pokoje 15 945,95 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1970  
590 000,00 PLN szczegóły
Warmińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546765

128,48 m2 5 pokoi 7 705,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2024  
990 000,00 PLN szczegóły
Łopuszańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546758

28,40 m2 1 pokoi 95,07 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2023  
2 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546756

3 116 m2   48,14 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Kpt. Stefana Pogonowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547264

51,58 m2 2 Pokoje 5 990,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1910  
309 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546748

73 m2 3 Pokoje 22 602,74 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1954  
1 650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546755

1 044 m2   234,67 PLN/m2
     
245 000,00 PLN szczegóły
Sodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546742

60 m2 3 Pokoje 14 833,33 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2006  
890 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546739

60,71 m2 2 Pokoje 4 612,09 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1905  
280 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546753

247 m2 9 pokoi 10 117,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 312 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546752

56 m2 2 Pokoje 15 875,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2001  
889 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: