Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Jana Rubczaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546807

85,07 m2 2 Pokoje 6 112,61 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1946  
520 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546805

84,97 m2 3 Pokoje 4 695,77 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły
Jana Matejki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546804

71,14 m2 3 Pokoje 8 841,72 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1960  
629 000,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546803

33,07 m2 2 Pokoje 6 924,71 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1910  
229 000,00 PLN szczegóły
Strzałowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546798

46 m2 2 Pokoje 13 021,74 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1870  
599 000,00 PLN szczegóły
Szyperska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546793

76,26 m2 2 Pokoje 52,44 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2005  
3 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546896

1 307 m2   144,61 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546792

366,60 m2   11 593,02 PLN/m2
Piętro 1 z (16) Rok budowy 2003  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551081

114 m2 4 Pokoje 23 684,21 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1930  
2 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546775

1 600 m2   24,94 PLN/m2
     
39 900,00 PLN szczegóły
Poematu

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546778

77,69 m2 3 Pokoje 17 891,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
1 390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546771

1 580 m2   107,59 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: