Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Nowomyśliwska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546843

382 m2   314,14 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546841

1 004 m2   244,02 PLN/m2
     
245 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546840

9 690 m2   20,54 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Lublinek

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546839

1 600 m2   155,00 PLN/m2
     
248 000,00 PLN szczegóły
Sapieżyńska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546837

7 172 m2   13,80 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546835

150 m2 4 Pokoje 3 326,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1968 Działka 1 450 m2
499 000,00 PLN szczegóły
Mała

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546834

190 m2 5 pokoi 4 731,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 661 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Żniwna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546831

404 m2 18 pokoi 4 653,47 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 302 m2
1 880 000,00 PLN szczegóły
Oświęcimska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546829

193,59 m2 4 Pokoje 7 748,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 59,45 m2
1 499 999,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546828

96,60 m2 3 Pokoje 6 728,78 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 742 m2
650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546826

160 m2 6 pokoi 11 868,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 15 200 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546825

124 m2 5 pokoi 1 991,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1940 Działka 3 022 m2
247 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: