Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Sucha

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546857

1 996 m2   199,90 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546856

2 476 m2   107,03 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546855

1 800 m2   88,33 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546854

4 510 m2   71,95 PLN/m2
     
324 500,00 PLN szczegóły
Henryka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546853

2 013 m2   1 537,51 PLN/m2
     
3 095 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546852

2 800 m2   31,79 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546850

1 326 m2   218,70 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Szemrowicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546849

0,08 m2   887 487,50 PLN/m2
     
70 999,00 PLN szczegóły
Strażacka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546848

2 200 m2   108,64 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546846

3 167 m2   160,00 PLN/m2
     
506 720,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546845

1 722 m2   231,71 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546844

0,40 m2   1 372 500,00 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: