Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546870

3 979 m2   74,89 PLN/m2
     
298 000,00 PLN szczegóły
Jeździecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546868

1 233 m2   696,67 PLN/m2
     
859 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546867

2 048 m2   65,92 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546866

1 719 m2   69,81 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546865

800 m2   106,25 PLN/m2
     
85 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546864

1 805 m2   160,11 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546863

1 667 m2   71,99 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546862

927 m2   89,00 PLN/m2
     
82 503,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546861

5 785 m2   43,04 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546860

2 442 m2   170,00 PLN/m2
     
415 140,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546859

1 459 m2   180,00 PLN/m2
     
262 620,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546858

1 459 m2   170,00 PLN/m2
     
248 030,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: