Katowice Śródmieście, Krzywa
1 500,00 PLN
Mieszkanie na wynajem , 44,26 m2
33,89 PLN /m2
Powierzchnia
44,26 m2
Liczba pokoi
1

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551916
Powierzchnia: 44,26 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro/Pięter 1 z 4
Ogrzewanie: elektryczne
Cena za m2: 33,89 PLN
Cena: 1 500,00 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w zabytkowej i odrestaurowanej klimatycznej kamienicy w Śródmieściu Katowic przy ul. Krzywej.

Mieszkanie o pu 44,26 m2 składa się z przestronnego salonu, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju.
Duży salon stwarza możliwości w jego zagospodarowaniu. Bez problemu podzielisz go na część dzienną i sypialną. 

Kuchnia zabudowana meblami na wymiar i wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik.
W kuchni i przedpokoju zabudowane szafy. 
Łazienka z oknem w kaflach. Na wyposażeniu prysznic, WC, umywalka.
Ogrzewanie elektryczne - piec kaflowy. 
 
Czynsz najmu: 1500 zł/ mc + ok 400-450 zł media/2os (woda, prąd, śmieci) 
Kaucja : 2000 zł.
Polisę OC Najemcy - koszt ok 60 zł rocznie.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc.
Bliższe informacje dostępne w biurze pod podanym numerem telefonu oraz adresem email.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl

Lokalizacja: