Zgierz, Milenijna
377 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 39,97 m2
9 432,07 PLN /m2
Powierzchnia
39,97 m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2020

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964556730
Powierzchnia: 39,97 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro/Pięter 0 z 2
Rok budowy: 2020
Cena za m2: 9 432,07 PLN
Cena: 377 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż wyjątkowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie i jest w pełni gotowa do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Przemyślany układ mieszkania zapewnia komfort codziennego użytkowania, a duże przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze. Dodatkowym atutem jest przestronny balkon, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.
Mieszkanie posiada ekspozycję okien na północ oraz wschód, dzięki czemu wnętrze pozostaje jasne i przyjemne przez większą część dnia, jednocześnie nie nagrzewając się nadmiernie w okresie letnim.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
powierzchnia mieszkania: 39,97 m² z komórką lokatorską
nowoczesny budynek z 2020 roku
parter – wygodny dostęp bez konieczności korzystania z windy
wysoki standard wykończenia
duży balkon
ekspozycja okien: północ – wschód
miejsce parkingowe w cenie
komórka lokatorska o powierzchni 2,5 m² znajdująca się na tym samym piętrze, co mieszkanie
spokojna i zadbana okolica

To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak również inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem. Nowoczesne budownictwo, wysoki standard wykończenia oraz dodatkowe udogodnienia w postaci miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej sprawiają, że jest to oferta wyróżniająca się na rynku.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji mieszkania.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: