Warszawa Ochota Stara Ochota, Tadeusza Joteyki
3 100 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 126,84 m2
24440.24 PLN /m2
Powierzchnia
126,84 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2023

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964520418
Powierzchnia: 126,84 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro/Pięter 1 z 4
Rok budowy: 2023
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 24440.24 PLN
Cena: 3 100 000 PLN

Opis nieruchomości:

To wyjątkowe, 4 lub 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej inwestycji Pauza Ochota, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i elegancję. Przemyślany układ pomieszczeń, dostęp do inteligentnych technologii oraz prestiżowa lokalizacja sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin, jak i wymagających klientów szukających przestrzeni w wysokim standardzie.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:


  • przestronny hol z miejscem na dużą szafę,

  • funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze,

  • łazienka,

  • toaleta,

  • jasny salon z wyjściem na balkon,

  • kuchnia z jadalnią,

  • 3 sypialnie - w tym główna z prywatną łazienką.


Istnieje możliwość zmiany aranżacji z obecnej jadalni na dodatkowy pokój.

STANDARD:

Mieszkanie zostało wyposażone w nowoczesny system Smart Home, umożliwiający zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem oraz innymi funkcjami - zapewniając wygodę i pełną kontrolę.
Dzięki przemyślanemu projektowi, dużym przeszkleniom i widokowi na zieleń wnętrza są jasne, przestronne i komfortowe. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, co gwarantuje spokój i prywatność.

LOKALIZACJA:
Pauza Ochota to inwestycja wyróżniająca się doskonałym położeniem:


  • szybki dostęp do centrum miasta,

  • bliskość parków i terenów rekreacyjnych,

  • świetna komunikacja miejska,

  • pełna infrastruktura w najbliższej okolicy - sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe


To miejsce, które łączy zalety życia w centrum z bliskością natury.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (wjazd na czytnik tablic rejestracyjnych). Komórka lokatorska na tym samym piętrze.

Łączny koszt miejsc parkingowych i komórki lokatorskiej: 250 000 PLN.

To mieszkanie to świetna propozycja dla osób poszukujących prestiżu, wygody i funkcjonalności w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl