Tarnowskie Góry,
515 000,00 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 66 m2
7 803,03 PLN /m2
Powierzchnia
66 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1980

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964563682
Powierzchnia: 66 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 3
Rok budowy: 1980
Ogrzewanie: CO miejskie
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 7 803,03 PLN
Cena: 515 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Oferuję na sprzedaż 64 m² bardzo dobrze zaprojektowanej, jasnej i bardzo zadbanej przestrzeni, położonej na 1 piętrze, w zielonej części Osiedla Przyjaźń w Tarnowskich Górach.

W tym mieszkaniu jest przestrzeń, światło, duża kuchnia, ustawne pokoje i balkon otwarty na zieleń. Wszystko ma tutaj swoje miejsce, a metraż nie ginie w niepotrzebnych korytarzach.

Co ważne — mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Bez planowania remontu, kompletowania mebli i kolejnych miesięcy urządzania. Można wejść, rozpakować walizki i po prostu zacząć tu mieszkać.

Największe atuty:

- 64 m² funkcjonalnie wykorzystanej przestrzeni
- 3 ustawne pokoje: salon oraz dwa niezależne pokoje
- duża, otwarta kuchnia z wyspą i rozbudowaną zabudową
- możliwość stworzenia w części kuchennej pełnowymiarowej jadalni
- przestronny balkon z widokiem na zieleń
- 1  piętro - wygodne na co dzień, idealne dla dla rodziny z dziećmi lub osób starazych
- osobna łazienka z wanną i oddzielne WC
- jasne, dobrze doświetlone wnętrza
- bardzo dobry i praktyczny układ pomieszczeń
- pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie
- piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania
- dużo zieleni i przestrzeni wokół budynku
- bezproblemowe parkowanie w sąsiedztwie

Wnętrze, które żyje razem z domownikami

Centralnym punktem mieszkania jest przestronna strefa dzienna z dużą, otwartą kuchnią. To właśnie tutaj skupia się codzienne życie - poranna kawa przy wyspie, wspólne gotowanie, rozmowy przy kolacji i wieczory spędzane w salonie.

Kuchnia jest jednym z najmocniejszych punktów tego wnętrza. Duża ilość blatu roboczego, sporo miejsca do przechowywania i przestrzeń pozwalająca na urządzenie również wygodnej jadalni sprawiają, że nie jest to tylko aneks „wciśnięty” w część dzienną. To pełnoprawna, komfortowa przestrzeń, jakiej często brakuje w mieszkaniach w bloku.

Salon jest jasny i przestronny, a wyjście na balkon naturalnie otwiera wnętrze na zieleń za oknem. Sam balkon daje coś, czego nie da się dopisać do metrażu - dodatkową przestrzeń na spokojny początek dnia, książkę, kawę czy po prostu chwilę na świeżym powietrzu.

I właśnie układ jest jednym z największych atutów tej nieruchomości. Tutaj 64 m² naprawdę czuć. Przestrzeń została wykorzystana rozsądnie, bez przypadkowych i trudnych do zagospodarowania miejsc.

Osiedle Przyjaźń - wygoda na co dzień

Ul. Włoska to spokojna, zielona część Tarnowskich Gór, a jednocześnie miejsce, z którego codzienne sprawy załatwia się po prostu wygodnie.

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe i tereny zielone. Osiedle jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum Tarnowskich Gór, jak i z miastami ościennymi.

Wokół budynku pozostawiono dużo zieleni i przestrzeni, a jej część staje się również widokiem z własnego balkonu.

To mieszkanie nie próbuje być czymś, czym nie jest. Jest po prostu bardzo dobrym miejscem do życia. Przestronnym, zadbanym, funkcjonalnym i gotowym na nowych właścicieli.

Jeżeli zamiast kolejnego remontu szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się u siebie - warto zobaczyć je na żywo.

Zapraszam na prezentację

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: