Opis nieruchomości:
Parter, własny ogródek i centrum Sandomierza – połączenie, które zdarza się naprawdę rzadko.
To przestronne mieszkanie o powierzchni 75,2 m², położone na parterze przy ul. Maciejowskiego w Sandomierzu, oferuje cztery ustawne pokoje, jasną kuchnię oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Dzięki ekspozycji okien wschód–zachód wnętrza są pełne naturalnego światła od poranka aż do wieczora.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,59 m² oraz wyjątkowy atut – niewielka działka, na której możesz uprawiać warzywa, zioła lub stworzyć własny zielony zakątek.
Budynek znajduje się w spokojnej, pełnej zieleni części miasta. W kilka minut dotrzesz do galerii handlowej, sklepów, szkół, urzędów i urokliwej Starówki, a w najbliższej okolicy znajdziesz tereny idealne na spacery i codzienny relaks.
Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania od razu. Jeśli marzysz o wnętrzu urządzonym według własnego gustu, wystarczy niewielkie odświeżenie, aby nadać mu indywidualny charakter.
To propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między wygodą życia w mieście a spokojem i bliskością natury.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. Być może właśnie tutaj odnajdziesz miejsce, do którego każdego dnia będziesz wracać z przyjemnością.