Â
a sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na parterze budynku z 2018 roku przy ul. Kordiana 31 w Krakowie.
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, dwóch osobnych pokoi, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Salon z aneksem jest częściowo oddzielony ścianką, co poprawia funkcjonalność przestrzeni.
Budynek posiada windę i znajduje się na ogrodzonym terenie. Mieszkanie jest ogrzewane z sieci miejskiej MPEC. Do lokalu nie przynależy miejsce postojowe ani piwnica.
Lokal wymaga odświeżenia/remontu. W mieszkaniu wykonano raport techniczny dotyczący miejscowych śladów wilgoci i przebarwień. Zgodnie z raportem nie stwierdzono problemu ze szczelnością instalacji, a wskazane kwestie dotyczą głównie cyrkulacji powietrza oraz uszczelnień w rejonie prysznica. Raport dostępny jest do wglądu dla zainteresowanych.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, apteka, punkty usługowe, placówka pocztowa oraz przystanki komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie dostępne są m.in. Ziko Apteka przy ul. Kordiana 34a, LIDL, Carrefour, Poczta Polska oraz Biedronka przy ul. Wysłouchów 22a.
Komunikację z centrum i innymi częściami Krakowa zapewniają pobliskie przystanki autobusowe oraz pętla tramwajowa Kurdwanów P+R, z której kursują m.in. linie 10, 24 i 50. W pobliżu znajdują się również tereny zielone, w tym Park Kurdwanowski.
Księga wieczysta jest wolna od roszczeń, z wyjątkiem hipoteki bankowej, która zostanie rozliczona przy sprzedaży.
Czynsz administracyjny: 750 zł przy 2 osobach
Cena: 810 000 zł
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji mieszkania.