Warszawa Praga-Południe Gocławek, Gorzelnicza
2 000 000,00 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 707 m2
2 828,85 PLN /m2
Powierzchnia
707 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551921
Powierzchnia: 707 m2
Cena za m2: 2 828,85 PLN
Cena: 2 000 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 707 m², zlokalizowanej przy ul. Gorzelniczej 14 na Pradze Południe - w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (teren 65 MN/MW), co umożliwia realizację inwestycji bez konieczności uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy.

PARAMETRY DZIAŁKI
powierzchnia: 707 m²
wymiary: ok. 35 m x 20 m (regularny prostokąt)
maksymalna powierzchnia zabudowy: 60%
maksymalna intensywność zabudowy: 0,9
minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 25%
maksymalna wysokość zabudowy: 11 m
PRZEZNACZENIE (MPZP 65 MN/MW)

Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz wielorodzinną w formie kameralnych budynków typu kamieniczki, obejmujących od 4 do maksymalnie 8 lokali mieszkalnych.

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

możliwość realizacji kameralnego budynku wielorodzinnego (do 8 mieszkań)
optymalna skala inwestycji - niski próg wejścia kapitałowego
atrakcyjny produkt końcowy - mieszkania w niskiej zabudowie, poszukiwane przez rynek
regularny kształt działki umożliwiający efektywne projektowanie i maksymalizację powierzchni użytkowej
pełne uzbrojenie terenu: prąd, woda, kanalizacja
Działka idealna pod realizację inwestycji nastawionej na sprzedaż mieszkań lub wynajem.

LOKALIZACJA - PRAGA POŁUDNIE
Nieruchomość położona jest w cenionej części Pragi Południe, która łączy spokojny charakter zabudowy z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Atuty lokalizacji:
dogodny dojazd do centrum Warszawy (ok. 15-20 minut)
szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych (Trasa Siekierkowska, Wał Miedzeszyński)
rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa
bliskość szkół, przedszkoli oraz punktów usługowych
tereny zielone i rekreacyjne w najbliższym otoczeniu
Lokalizacja cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i inwestorów, co przekłada się na stabilny wzrost wartości nieruchomości.

Oferta stanowi atrakcyjną propozycję dla deweloperów oraz inwestorów poszukujących gruntu pod kameralny projekt mieszkaniowy w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się części Warszawy.

Zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl


Lokalizacja: