Uście,
149 000,00 PLN
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż , 484 m2
307,85 PLN /m2
Powierzchnia
484 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964551988
Powierzchnia: 484 m2
Cena za m2: 307,85 PLN
Cena: 149 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 484 m², położona zaledwie kilka minut spacerem od malowniczego jeziora, wśród przepięknych lasów. To wymarzone miejsce na relaks, wypoczynek i spędzanie czasu na łonie natury.

Działka położona pomiędzy Uściem a Rudnem, zapewnia bliskość sklepów i restauracji, jednocześnie oferując ciszę i relaks z dala od zgiełku.

Lokalizacja:
  • Bliskość jeziora – idealna do uprawiania sportów wodnych, wędkowania czy relaksu nad wodą. Działka położona jest pomiędzy dwoma jeziorami- Wilcze i Rudzienko
  • Otoczenie lasów zapewnia ciszę, spokój i kontakt z naturą.
  • Wokół wiele szlaków turystycznych, idealnych na spacery czy rowerowe wycieczki.
  • Działka położona na cichym, kameralnym osiedlu zabudowy letniskowej
  • 20km od Wolsztyna, 50km od Zielonej Góry
Atuty:
  • Działka o optymalnej wielkości – wystarczająca na postawienie domku letniskowego lub przyczepy kempingowej.
  • Możliwość relaksu w pięknej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.
  • Doskonała inwestycja
  • Prąd w drodze

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl

Lokalizacja: