Stróża, Wiktora Czajewskiego
319 000,00 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 2 225 m2
143,37 PLN /m2
Powierzchnia
2 225 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964546015
Powierzchnia: 2 225 m2
Cena za m2: 143,37 PLN
Cena: 319 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz idealnego balansu między bliskością aglomeracji a absolutną prywatnością? Ta oferta w miejscowości Stróża (powiat łódzki wschodni) to propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w otoczeniu natury, nie rezygnując z doskonałej komunikacji z Łodzią.

Parametry nieruchomości:
  • Powierzchnia: 2225 m² – przestrzeń dająca swobodę i dystans od sąsiadów.
  • Wymiary: Regularny prostokąt o wymiarach ok. 23 m x 100 m, co pozwala na usytuowanie domu w głębi działki, tworząc intymny azyl.
  • Media: Prąd oraz woda znajdują się bezpośrednio w drodze przy działce.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje Ci gwarancję i spokój inwestycyjny:
  • Przeznaczenie: Budownictwo jednorodzinne
  • Media: wszystkie media w drodze przy działce

Lokalizacja – prestiż i natura:
Stróża w gminie Andrespol to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Łodzią. Łączy w sobie:
  • Ciszę i czyste powietrze terenów leśnych.
  • Szybki dostęp do pełnej infrastruktury Andrespola (szkoły, sklepy, usługi).
  • Wygodny dojazd do węzła autostradowego A1.

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Rosa

Telefon : 601207656

biuro@panorama.nieruchomosci.pl

Lokalizacja: