Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Władysława Hermana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534025

124,88 m2 4 Pokoje 14 814,22 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2003  
1 850 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552517

1 170 m2   331,62 PLN/m2
     
388 000,00 PLN szczegóły
Wiosny Ludów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964553052

46,96 m2 2 Pokoje 13 839,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2025  
649 900,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550245

55,50 m2 3 Pokoje 5 675,68 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1992  
315 000,00 PLN szczegóły
Ksawerów

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964513235

60 m2 4 Pokoje 130,00 PLN/m2
  Rok budowy 2013  
7 800,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550534

191 m2 6 pokoi 10 392,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 750 m2
1 985 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: