Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552919

2 153 m2   1 159,00 PLN/m2
     
2 495 000,00 PLN szczegóły
Ostrogórska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551453

54,47 m2 3 Pokoje 7 986,05 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
435 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551407

43,85 m2 2 Pokoje 17 993,16 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
789 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552921

72,40 m2 4 Pokoje 6 767,96 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1987  
490 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552928

3 379 m2   325,54 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Orzechowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552922

47 m2 2 Pokoje 27 446,81 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2025  
1 290 000,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552931

1 157 m2   518,58 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły
Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964522541

162,97 m2 1 pokoi 3 061,91 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1920  
499 000,00 PLN szczegóły
Marina Mokotów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552924

75 m2 3 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2005  
7 500,00 PLN szczegóły
Szklanych Domów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552929

41 m2 2 Pokoje 15 853,66 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1958  
650 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: