Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Józefa Jainty

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551382

52 m2 3 Pokoje 5 673,08 PLN/m2
     
295 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964552098

5 100 m2   388,24 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552123

4 180 m2   39,00 PLN/m2
     
163 020,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548469

150 m2 7 pokoi 13 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1973 Działka 633 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552122

1 290 m2   123,26 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Homera

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552105

125 m2 5 pokoi 14 240,00 PLN/m2
  Rok budowy 1936 Działka 1 000 m2
1 780 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964479503

9 988 m2   135,00 PLN/m2
     
1 348 380,00 PLN szczegóły
Olszankowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552111

1 100 m2   250,00 PLN/m2
     
275 000,00 PLN szczegóły
Adama Branickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510089

164,96 m2 6 pokoi 20 974,78 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2018  
3 460 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551692

61,51 m2 3 Pokoje 11 364,01 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 138 m2
699 000,00 PLN szczegóły
Gawota

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552115

294 m2 7 pokoi 12 210,88 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 326 m2
3 590 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543573

41,51 m2 2 Pokoje 17 778,85 PLN/m2
Piętro 6 z (14) Rok budowy 2007  
738 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: