Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547034

490 m2 5 pokoi 6 530,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 5 000 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Widzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547756

42,61 m2 2 Pokoje 8 636,47 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2025  
368 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542301

100 m2 3 Pokoje 3 999,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 100 m2
399 999,00 PLN szczegóły
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547754

76,08 m2 3 Pokoje 7 360,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1989  
560 000,00 PLN szczegóły
księdza Bernarda Jarzębskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544944

224 m2 5 pokoi 12 946,43 PLN/m2
  Rok budowy 2023 Działka 719 m2
2 900 000,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547759

44,70 m2 2 Pokoje 6 979,87 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1971  
312 000,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547758

48 m2 2 Pokoje 7 187,50 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
345 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547764

54,66 m2 3 Pokoje 7 994,88 PLN/m2
Piętro 0 z (11) Rok budowy 1980  
437 000,00 PLN szczegóły
Zębcowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547757

53 m2 3 Pokoje 9 981,13 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2012  
529 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544476

86,90 m2 3 Pokoje 12 428,08 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1935  
1 080 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547787

110,30 m2   1 804,17 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1928  
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547772

1 054 m2   133,78 PLN/m2
     
141 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: