Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546302

5 957 m2   44,00 PLN/m2
     
262 108,00 PLN szczegóły
Jerzego Holzera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546134

44,50 m2 2 Pokoje 26 966,29 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
1 200 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964547689

296 m2 15 pokoi 5 033,78 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2017  
1 490 000,00 PLN szczegóły
Adama Branickiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547734

43,40 m2 2 Pokoje 80,65 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
3 500,00 PLN szczegóły
Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538724

46,66 m2 2 Pokoje 8 551,22 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
399 000,00 PLN szczegóły

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544920

364 m2 10 pokoi 5 906,59 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1938 Działka 800 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły
Żernicka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546389

125 m2 4 Pokoje 8 792,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 805 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Cypriana Kamila Norwida

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546894

48,90 m2 2 Pokoje 8 486,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1990  
415 000,00 PLN szczegóły
Mieczysława Pożaryskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538433

70,49 m2 3 Pokoje 78,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
5 500,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546052

81,60 m2 3 Pokoje 9 178,92 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2011  
749 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546077

53,75 m2 3 Pokoje 12 279,07 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2025  
660 000,00 PLN szczegóły
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547753

48,38 m2 2 Pokoje 6 821,00 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1977  
330 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: