Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543056

55,50 m2 3 Pokoje 13 333,33 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1970  
740 000,00 PLN szczegóły
Wołoska

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964547713

200 m2 6 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1970 Działka 260 m2
12 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546336

126 m2 4 Pokoje 63,49 PLN/m2
Piętro 6 z (9)    
8 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964532249

1 800 m2   555,00 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547694

39 m2 2 Pokoje 17 923,08 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
699 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547688

39,98 m2 2 Pokoje 87,54 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2021  
3 500,00 PLN szczegóły
Stanisława Barańczaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547715

32,19 m2 1 pokoi 71,45 PLN/m2
Piętro 2 z (7)    
2 300,00 PLN szczegóły
Topazowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547685

73 m2 3 Pokoje 13 013,70 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2020  
950 000,00 PLN szczegóły
Żeromskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547727

44,60 m2 1 pokoi 5 381,17 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
240 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544854

96,36 m2 4 Pokoje 8 924,87 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
860 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545374

9 900 m2   11,62 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Kórnicka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547711

240 m2   7 875,00 PLN/m2
    Działka 3 800 m2
1 890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: