Znaleziono 5128 ofert

Sortuj

Kwiatowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547237

125 m2 5 pokoi 3 680,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 500 m2
460 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547231

213 m2 6 pokoi 4 272,30 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
910 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547247

2 454 m2   93,32 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547261

969 m2   273,48 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547257

3 438 m2   70,00 PLN/m2
     
240 660,00 PLN szczegóły
Agrestowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547245

1 190 m2   176,47 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547253

13 902 m2   12,37 PLN/m2
     
172 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547258

3 111 m2   70,00 PLN/m2
     
217 770,00 PLN szczegóły
Lublinek

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547240

1 587 m2   160,00 PLN/m2
     
253 920,00 PLN szczegóły
Scaleniowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547251

5 331 m2   129,00 PLN/m2
     
687 699,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547256

5 805 m2   119,72 PLN/m2
     
695 000,00 PLN szczegóły
Litewska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547244

682 m2   366,57 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: